Ahoj kamarádi Kamenáče,

moc děkujeme za podporu, kterou jste nám prostřednictvím platformy Hithit.cz poslali.  Moc si toho vážíme a nečekali jsme, s jak rychlou odezvou se dosáhlo cílové částky.

Trvalo to asi 4 hodiny! To je skvělé, a skvělé je i to, na jakou výslednou částku jste nám pomohli. My už teď víme, vzhledem k situaci s omezením fungování barů a hospod, že s tím, co jsme si původně mysleli, že vystačíme, bychom teď nevyšli. 

Zrovna teď sedíme a vymýšlíme, jak vám odměny předáme, vyrobíme, doručíme, poděkujeme. A hlavně se už opravdu těšíme, až se zase v Kamenáči potkáme!!

Kdo jste si u nás koupili nějakou konkrétní odměnu, přijde vám v následujících týdnech voucher s QR kódem, který si buď vytisknete nebo ukážete na vašem telefonu.

Nejvíc jste si vybrali zajíců v pytli, takže vám chceme říci, že už nějaké máme, no je to fuška :-)

Ještě jednou moc DĚKUJEME a snad brzy v Kamenáči ahoj!

Haggim & Dan

Aktuální program koncertů, vernisáží nebo party naleznete ZDE (klikni)

 

SHANIME BRIGADNIKY, BARMANY, BARMANKY !!! vice info na: 

 kamenac.pub@gmail.com, nebo na tel: 777 300 422

 

 

 

 

Aktuální program koncertů, vernisáží nebo party naleznete ZDE (klikni)

 

 

 

 

 

 
 

Novinky

Červenec

Máme uzavřený program na červenec, více se dozvíte v sekci "Program". Budeme rádi, když se vám trefíme do vkusu a vy si něco vyberete.  Koupili jsme gril, v přístích dnech tedy už bude možnost něco na zahrádce ugrilovat !
Celý článek

Otevřeno v týdnu !

Ahoj, od 1.6. máme otevřeno i v týdnu, a to od úterý do čtvrtka 16 - 22 hod. Pátek a sobota 16 - 01 hod. Zahrádka je již také v provozu. Chystáme pro vás jedno překvapení v tom, jak si k nám zajít na drink! Mějte se fine! Dan & Haggim
Celý článek

Sobota 31.5.

ahoj,  bohužel muselo dojít ke změně programu. Namísto avízované vernisáže Petry Bolkové si uděláme literárně - pivní a hudebně - panakový večer. Přineste nám na dekoraci knihy, které by už putovaly do sběru. Za každých 5 knih dostanete pivo. K tomu si přineste hudební nástroj a za každou...
Celý článek

Fotky z open party

Díky Mírovi a Jirkovi za focení na party. Na fotky se můžete podívat zde: https://mira-novotny.rajce.idnes.cz/Kamenac_Music_Art_Pub_-_Open_Party_2.5.2014/ https://taitauri.rajce.idnes.cz/Kamenac_Music_Art_Pub_-_Open_Party_2.5.2014/
Celý článek

Evropa

Koupili jsme krásný popelník na zahrádku. Radost u nej kouřit. Pojďme do Evropy :-)
Celý článek

Nový web

Kamenáč Music Art Pub má nový web. Postupně sem budeme vkládat informace o všech akcích, které chystáme. Pracujeme na tom. Již teď je aktuální program na květen! Sledujte sekci "Program" .
Celý článek